Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego 2017 za nami

Blisko 100 absolwentów oraz osób wyróżnionych „Medalami za Chlubne Studia” 9 grudnia wzięło udział w Gali Absolwentów Wydziału Filologicznego 2017.

Uczestnicy wydarzenia otrzymali dyplomy ukończenia studiów z rąk Dziekan Wydziału Filologicznego UŁ prof. dr hab. Joanny Jabłkowskiej oraz prorektora UŁ ds. studenckich dra hab. prof. nadzw. UŁ Tomasza Cieślaka.

Zwieńczeniem uroczystości było tradycyjne zbiorowe podrzucenie biretów, które poszybowały wysoko w górę. Niech będzie to dobry zwiastun dla wszystkich absolwentów i ich dalszej kariery zawodowej – oby była równie wysokich lotów!

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z wydarzenia oraz galerii ze zdjęciami autorstwa uniwersyteckiego fotografa.