Spotkanie z Tomaszem Ćwiąkałą i „DissBlasterem” z kanału Footroll

W imieniu Koła Dziennikarstwa Sportowego Uniwersytetu Łódzkiego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z dwiema osobistościami ze świata sportowych mediów. Obaj panowie są młodzi i wyznaczają nowe nurty i trendy we współczesnym dziennikarstwie.

Pierwszym z nich jest Tomasz Ćwiąkała – dziennikarz i komentator sportowy stacji Eleven Sports. Od niedawna pisze także felietony dla ,,Przeglądu Sportowego”. Drugi to Maciek ,,DissBlaster” Krawczyk – założyciel youtube’owego kanału ,,Footroll”, który traktuje o piłce nożnej, ale przede wszystkim o zdrowym dystansie do niej, co wyraża główne hasło i motyw przewodni kanału: ,,To tylko piłka nożna.” Kanał ,,Footroll” ma na swoim koncie przeszło 400 tysięcy subskrypcji.

Spotkanie odbędzie się 22 maja (wtorek) o godz. 16:00 w auli A5 (II piętro) budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Pomorska 171/173). Rozmowę z gośćmi poprowadzą wyznaczone wcześniej osoby z Koła Dziennikarstwa Sportowego, zaś po jej zakończeniu uczestnicy spotkania będą mogli zadawać własne pytania.

Wiadomość wygasa dnia: 2018-05-23