III Łódzkie Seminarium Logopedyczne

Zakład Dialektologii Polskiej i Logopedii Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza do udziału w III Łódzkim Seminarium Logopedycznym Diagnoza i terapia osób dorosłych z zaburzeniami mowy, które odbędzie się 22 września 2018 r. na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 171/173.

WARUNKI UDZIAŁU W SEMINARIUM

1. Udział w seminarium jest bezpłatny (organizatorzy nie zwracają kosztów podróży, nie zapewniają posiłków, ale w budynku Wydziału można zakupić kawę, kanapki oraz obiady).
  2. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną, udział w seminarium musi zostać potwierdzony przez organizatora – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
  3. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego do 31 lipca 2018 roku na adres: semin.logop.ldz@o2.pl
  4. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w seminarium.

Program seminarium

W imieniu organizatorów