Mgr Aleksandra Goszczyńska laureatką Nagrody Specjalnej w Konkursie im. Czesława Zgorzelskiego

26 października br. podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II ogłoszono laureatów XVII edycji Konkursu im. Czesława Zgorzelskiego.

Miło nam poinformować, że laureatką nagrody specjalnej dla prac inspirowanych dorobkiem Patrona Konkursu im. Czesława Zgorzelskiego została absolwentka naszego Wydziału mgr Aleksandra Goszczyńska za pracę magisterską „Rozmowa z Turczynem o wierze krześcijańskiej i o tajności Trójce Świętej, która w Alkoranie stoi napisana” Bartłomieja Georgiewicza. Edycja krytyczna ze wstępem przygotowaną w Instytucie Filologii Polskiej i Logopedii UŁ pod opieką naukową prof. UŁ dr. hab. Michała Kurana.

Organizatorem konkursu była Konferencja Polonistyk Uniwersyteckich.

Serdecznie gratulujemy!