Konferencja naukowa „Interdyscyplinarne aspekty diagnozy i terapii logopedycznej”

Zakład Dialektologii Polskiej i Logopedii w Instytucie Filologii Polskiej i Logopedii Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskiej logopedycznej konferencji naukowej pt. Interdyscyplinarne aspekty diagnozy i terapii logopedycznej, organizowanej w dniu 19 października 2019 roku na Wydziale Filologicznym UŁ w Łodzi.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 19 maja 2019 r. (uczestnictwo czynne) lub 1 września 2019 r. (uczestnictwo bierne).

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo w tym załączniku oraz na stronie internetowej konferencji: www.logopedia.konferencja.uni.lodz.pl.

Komitet organizacyjny konferencji:
dr hab. prof. UŁ Irena Jaros — kierownik naukowy konferencji