Gala Absolwentów 2018/19

Szanowni Państwo,
Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w roku 2019 organizuje IV edycję Gali Absolwenta – uroczystego wręczenia dyplomów dla absolwentów studiów II stopnia roku akademickiego 2018/2019.

Gala Absolwenta zaplanowana została 7 grudnia 2019 r. (sobota) od godz. 11.00 w auli A1 w budynku Wydziału przy ul. Pomorskiej 171/173.

Chętnych do udziału w Gali prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w zakładce ‘rejestracja’ na tej stronie. Zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w Gali.

Prosimy również o dopełnienie wszelkich formalności w Dziekanacie i pozostawienie w nim oryginału dyplomu, który zostanie uroczyście wręczony 7 grudnia br. Dla Państwa wygody możliwy jest również odbiór wszystkich egzemplarzy dyplomu, a następnie zwrot do dziekanatu oryginału dyplomu najpóźniej na trzy tygodnie przed uroczystą Galą.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne wypożyczenie togi na czas uroczystości, biret akademicki z wyhaftowaną nazwą Wydziału, który Absolwenci otrzymują na własność, a także skromny poczęstunek (lampka szampana + słodycze) po zakończeniu Gali.

Wydział zapewnia również obsługę uroczystości przez profesjonalnego fotografa. Przewidywane są zdjęcia podczas wręczania dyplomów oraz w czasie zbiorowego podrzucenia biretów. Będzie również istniała możliwość wykonania zdjęcia (indywidualnego, ze znajomymi lub z rodziną) w todze we wskazanym wcześniej miejscu, na tle wydziałowego roll-upu bezpośrednio po zakończeniu Gali.

Do udziału w Gali zapraszamy naszych Absolwentów wraz z ich rodzinami. Zapewniamy nie tylko możliwość uroczystego odbioru dyplomu z rąk Dziekana Wydziału, ale także miłą atmosferę, możliwość spotkania ze znajomymi i niepowtarzalną okazję uwiecznienia swojego wizerunku w todze.

Chcielibyśmy, aby ten dzień stał się dniem szczególnym dla Absolwentów Wydziału Filologicznego, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej uroczystości.

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku

Wiadomość wygasa dnia: 2019-12-10