Wykłady w pigUŁce – Filolog spotyka się online

Drodzy studenci!

Siedzenie w domu już Was męczy? Tęsknicie za atmosferą panującą w auli? Wraz z naszymi naukowcami wynaleźliśmy specjalne antidotum na rzeczywistość, z którą przyszło nam się zmierzyć. To internetowe „Wykłady w pigUŁce”!

Każdy student uczy się teraz online – spotyka się z wykładowcami przez kamerkę, wykonuje zadania na platformie Moodle, przygotowuje prace zaliczeniowe…  Nie mamy jednak możliwości zebrania całej naszej społeczności – tak jak na spotkaniach ze specjalnymi gośćmi czy wykładach ogólnowydziałowych.

Szykujemy dla Was specjalny cykl, dzięki któremu będziemy mogli o tej samej porze usiąść przed swoimi komputerami i poczuć, że w tym nietypowym czasie jesteśmy razem.

Przygotowaliśmy cykliczne miniwykłady wideo – za każdym razem dotkniemy innej dziedziny, za każdym razem prelegentem będzie inny wykładowca. Postaramy się, aby tematyka poruszana na filmach była uniwersalna dla studentów wszystkich kierunków, a także dla osób spoza naszego Wydziału.

Bądźcie z nami w kolejne w środy o godzinie 19 na naszym facebookowym profilu!

Archiwum wykładów: