Nabór do Programu wymiany bilateralnej studentów i naukowców

Pragniemy poinformować o otwartym naborze wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach wymiany bilateralnej na rok akademicki 2021/2022 finansowanej przez NAWĘ.

W ramach Programu wymiany osobowej studentów i naukowców można zrealizować wymianę akademicką w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Białoruś, Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam. NAWA zachęca do korzystania z krótszych lub dłuższych wyjazdów w zależności od zapisów w umowie. Celem programu jest nawiązanie jak też pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/program-wymiany-osobowej-studentow-i-naukowcow-w-ramach-wspolpracy-bilateralnej-oferta-wyjazdowa-na-rok-akademicki-2021-22-nabor-otwarty.

Proszę o rozesłanie wiadomości wszystkim Pracownikom Wydziału.

Wiadomość wygasa dnia: 2020-12-15