Komunikat dotyczący organizacji pracy Wydziału w związku z nowymi obostrzeniami (aktualizacja 09.11.)

Aktualizacja (09.11.2020 r.):

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu Pani Rektor z 1 listopada 2020 r. o możliwości przeprowadzania zajęć praktycznych w formie stacjonarnej informujemy, że niektóre kierunki podjęły decyzję o częściowym powrocie do nauczania w budynku Wydziału Filologicznego UŁ przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Wykaz zajęć praktycznych prowadzonych stacjonarnie dostępny jest poniżej:

Wszystkie pozostałe zajęcia prowadzone będą zdalnie.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Wydziału będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Aktualizacja (26.10.2020 r.):

Szanowni Państwo, w związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w sobotę (24.10.2020) weszły w życie nowe obostrzenia rządowe na terenie całego kraju. Jednym z nich jest wprowadzenie, do odwołania, w pełni zdalnego trybu zajęć dydaktycznych na uczelniach. Tzw. zajęcia praktyczne nie są już wyjątkiem i również będą odbywać się zdalnie lub w terminie późniejszym.

Komunikat z 16.10.2020 r.:

W związku z decyzją o wprowadzeniu nowych rządowych obostrzeń dotyczących zwalczania epidemii COVID-19 i zakwalifikowaniem Łodzi do tzw. strefy czerwonej informujemy, że niemal wszystkie zajęcia akademickie realizowane na Wydziale Filologicznym UŁ od 19 października odbywać się będą do odwołania w formie zdalnej.

Jednocześnie informujemy, że budynek Wydziału pozostaje otwarty, ale nadal funkcjonować będzie w warunkach reżimu sanitarnego.
Praca dziekanatu i sekretariatów odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach (tryb rotacyjny, przed wizytą na Wydziale zalecany jest kontakt mailowy z pracownikiem – wykaz adresów mailowych znajduje się tutaj). Bez zmian pozostają również zasady działania wydziałowej biblioteki, które zostały opisane tutaj.

Przypominamy też, że interesariusze z zewnątrz (osoby niebędące studentami lub pracownikami Wydziału) obsługiwani są przez administrację Wydziału wyłącznie w punkcie dyżurnym zlokalizowanym na parterze nieopodal recepcji.

O wszystkich ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Wydziału będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Wykaz zajęć praktycznych realizowanych stacjonarnie: