Pierwszy webinar z cyklu „W sieci komunikacji” – „Marketing w wyszukiwarkach internetowych – pierwsze kroki w SEO”

Jesteś studentem, doktorantem lub pracownikiem Uniwersytetu Łódzkiego? Interesujesz się komunikacją w internecie? Chciałbyś spróbować swoich sił w marketingu internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć? Jeśli tak, to 17 listopada weź udział w webinarze „Marketing w wyszukiwarkach internetowych – pierwsze kroki w SEO”.

Będzie to pierwsza odsłona cyklu „W sieci komunikacji”, czyli serii spotkań organizowanych w przestrzeni wirtualnej przez Koło Naukowe Językoznawców UŁ, które działa przy Zakładzie Współczesnego Języka Polskiego na Wydziale Filologicznym. Webinaria będą prowadzone przez uznanych i cenionych specjalistów w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji internetowej, którzy w przystępny i atrakcyjny sposób przedstawią istotę najnowszych zjawisk, z którymi mamy do czynienia we współczesnym świecie medialnym. Podjęte zostaną interesujące zagadnienia związane m.in. z marketingiem, copywritingiem, dziennikarstwem internetowym czy badaniem nowych mediów.

Pierwsze spotkanie pt. „Marketing w wyszukiwarkach internetowych – pierwsze kroki w SEO” odbędzie się 17 listopada o godz. 17:00 za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Wszelkie zawiłości związane z marketingiem oraz pozycjonowaniem stron internetowych wyjaśni Martyna Tomicka – specjalista ds. SEO we wrocławskiej agencji marketingu internetowego Netim, w której odpowiada za kompleksowe działania optymalizacyjne mające na celu zwiększenie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania.

W czasie webinaru przeznaczonego dla osób związanych z Uniwersytetem Łódzkim ekspert wyjaśni m.in. na czym polega marketing w wyszukiwarkach, jaką rolę odgrywają w nim SEO i PPC, czym są słowa kluczowe i jaka jest ich rola w pozycjonowaniu stron, z jakich narzędzi warto skorzystać podczas analizy fraz oraz które czynniki rankingowe najbardziej wpływają na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania.

Do wzięcia udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat komunikacji internetowej. Ze względu na fakt, iż liczba miejsc jest ograniczona, osoby zainteresowane uczestnictwem w webinarze prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/7k28m.

Do wydarzenia można dołączyć również na Facebooku.