38. edycja Festiwalu Szkół Teatralnych

W dniach 23-29 listopada 2020 odbędzie się 38. edycja Festiwalu Szkół Teatralnych, organizowanego przez PWSTTviF w Łodzi. Tym razem wirtualnie – spektakle dyplomowe studentów aktorstwa ze wszystkich szkół teatralnych w Polsce zostaną zaprezentowane on-line w bezpłatnym dostępie.

Studenci Koła Naukowego Teatrologów przy Katedrze Dramatu i Teatru UŁ, jak co roku, będą współtworzyć wydarzenie, redagując gazetę festiwalową Tupot, gdzie zamieszczać będą swoje recenzje spektakli. Dodatkowo w tym roku co dzień prowadzony będzie dyskusyjny klub festiwalowy, w którym studenci Koła Naukowego rozmawiać będą z aktorami spektakli festiwalowych. Szczegóły programu 38. FST i opcje dostępu do nagrań spektakli i spotkań klubu festiwalowego dostępne są na stronie internetowej Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy!