III edycja Konkursu EkSoc StartUP

Jesteś studentem/doktorantem z województwa łódzkiego? Jesteś kreatywny? Chcesz samodzielnie zaplanować własną karierę i myślisz o założeniu firmy? Zapraszamy do udziału w III edycji Konkursu EkSoc StartUP! Zgłoś się do 31 stycznia 2021, zdobądź kilkumiesięczne wsparcie praktyków biznesu, pakiet szkoleń, know-how, kontakty, które zaprocentują w przyszłości, a nawet 25 000 PLN!

Ważne linki:

Organizatorem konkursu EkSoc StartUP! jest Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z działającą przy nim Radą Biznesu oraz partnerami biznesowymi.

Konkurs adresowany jest do studentów i doktorantów wszystkich uczelni wyższych
z województwa łódzkiego (dowolnego stopnia, trybu, kierunku). Student swój projekt może zgłosić sam lub w max 5-osobowej grupie.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu krótkiego opisu swojego pomysłu na biznes. Autorzy 10 najlepszych pomysłów wejdą do finału i powalczą o nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 PLN. Ale już samo wejście do finału daje ogromne korzyści dla osób myślących o własnym biznesie: niemal pół roku indywidualnego wsparcia ze strony praktyków biznesu, pakiet szkoleń biznesowych, know-how, a także kontakty, które zaprocentują w przyszłości.

Rywalizacja o główną nagrodę pieniężną rozegra się podczas czerwcowej Gali Finałowej, podczas której finaliści zaprezentują przed Jury i publicznością dopracowane pod okiem specjalistów koncepcje startupów. Wygra najbardziej innowacyjny pomysł na biznes, który w ocenie Jury odpowiada na realne potrzeby i ma potencjał komercjalizacji. Gala Finałowa to wydarzenia pełne emocji, podchwytliwych pytań i szybkich odpowiedzi, a zwycięzca może być tylko jeden!

Warto zapamiętać: konkurs EkSoc StartUP! jest formą wspierania studentów i doktorantów w otworzeniu własnego biznesu, ale udział lub wygrana w konkursie formalnie nie zobowiązuje do założenia firmy.

Sponsorzy III edycji konkursu EkSoc StartUP!: CERI International, PwC Polska, Long Term Management, Shumee, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytet Łódzki.

Partnerzy merytoryczni III edycji konkursu EkSoc StartUP!: Infosys, ING Bank Śląski S.A., Łódzki Dom Biznesu, Philips, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, BIALSKI OWOC, BLUERANK, Team Connect Sp. z o.o., Fair Place Finance SA, NAVICULA.M Sp. z o.o., Biznes Zone oddział w Łodzi / StartupConsulting, TPnets.com sp. z o.o.

Partnerzy medialni III edycji konkursu EkSoc StartUP!: Polska Press Grupa, Toya, Biznes Zone oddział w Łodzi / StartupConsulting, NAVICULA.M Sp. z o.o.

 

Kreuj własną przyszłość i stwórz firmę swoich marzeń!

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 stycznia 2021 r.!

0