Studenci i doktoranci z naszego Wydziału ze stypendiami Santander Universidades

21 stycznia komisja stypendialna ogłosiła wyniki kolejnej edycji programu stypendialnego Santander Universidades dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego.

W gronie wyróżnionych znalazło się 4 studentów naszego Wydziału: Łukasz Barys (filologia polska), Eliza Sasin (filologia romańska), Daniel Sołtysiak (kulturoznawstwo) oraz Magdalena Stefanowska (dziennikarstwo i komunikacja społeczna).

Komisja nagrodziła również doktorantów. Na liście wyróżnionych osób w tej grupie znalazły się m.in. Justyna Groblińska (Instytut Romanistyki), Katarzyna Kowalik (Instytut Romanistyki) oraz Eliza Matusiak (Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej).

Intencją fundatora stypendiów jest niezmiennie nagradzanie studentów Uniwersytetu Łódzkiego za ich pracę na rzecz społeczności uniwersyteckiej, promocji nauki, współpracy z podmiotami zewnętrznymi oraz dobre wyniki w nauce. Komisja stypendialna składa się z przedstawicieli uczelni, samorządu studentów oraz Santander Bank Polska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!