IV Dzień Doktoranta

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów doktoranckich, ale jeszcze się wahasz, masz wątpliwości, pytania i chciał(a)byś wiedzieć, jak to wszystko wygląda od środka?

Co może zaoferować Ci Uniwersytet Łódzki i poszczególne szkoły doktorskie?
Jak wygląda rekrutacja i kształcenie w szkole doktorskiej?
Czym różni się pisanie rozprawy doktorskiej od pisania magisterki?
Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/aś TAK, to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Postaramy się wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości i opowiedzieć, jak to wygląda z naszej perspektywy – uczestników Szkół Doktorskich: Nauk Społecznych, Nauk Humanistycznych, Nauk Ścisłych i Przyrodniczych oraz BioMedChem.

Nie pozwól, by coś pozostało niejasne. Nie kupuj kota w worku. Jak mawia John Flanagan: „Kto pyta nie błądzi. Kto nie pyta, nigdy się nie dowie”. Dołącz do wydarzenia, zadaj pytania, rozwiej wątpliwości i podejmij w pełni świadomą decyzję. Nie pozwól, by przypadek wybrał za Ciebie! Sprawdź, czy kariera naukowa to Twój klucz do sukcesu.

A może jesteś doktorantem albo uczestnikiem szkoły doktorskiej? Chciał(a)byś się dowiedzieć, o co chodzi w publikowaniu open access? A może szukasz ciekawych grantów i zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować wniosek? Jeżeli TAK, to jest to wydarzenie właśnie dla Ciebie! Pomoże Ci się rozwinąć niczym czerwony dywan na gali rozdania Oscarów w Los Angeles i, kto wie, być może będzie punktem wyjścia w drodze po naukowy sukces?

W ramach wydarzenia przewidujemy również konkursy z nagrodami!

Chcesz zdać się na los, czy podjąć świadomą decyzję? Wolisz zastanawiać się „co by było, gdyby?”, czy skorzystać z porad i wskazówek ekspertów? Wybór należy do Ciebie. 11 czerwca w Twoim życiu może zacząć się coś więcej niż Euro2021.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://forms.office.com/r/DAd9YSFMyD
Termin zamknięcia formularzy: 9 czerwca 2021 23:59