„Es gibt kein Entkommen“. Entropische Szenarien bei Cordula Simon

13 listopada Instytut Filologii Germańskiej UŁ odwiedzi pisarka z Austrii Cordula Simon.

Autorka pojawi się w Łodzi w ramach cyklicznych spotkań „Literatur und Engagement”, organizowanych przez IFG UŁ we współpracy z Austriackim Forum Kultury oraz Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego w Łodzi. Tegoroczny workshop nosi tytuł „Es ‚gibt’ kein Entkommen. Entropische Szenarien bei Cordula Simon“ i koncentruje się wokół książki „Wie man schlaffen soll“ (2016).

Nasi goście i gościnie z Poznania, Krakowa, Bydgoszczy, Warszawy, Wiednia, Frankfurtu nad Menem i Łodzi wygłoszą krótkie referaty, które będą impulsem do dalszej rozmowy o książce.

Program wydarzenia

Moderator: Carola Hilmes (Frankfurt/Main)

Część pierwsza: 11.00-13.00

Impulsreferate zu Wie man schlafen soll mit Diskussion