Konkurs Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK 2022”

Zapraszamy do udziału w czwartym Konkursie Artystycznych Form Radiowych „Akademicki Grand PiK i organizowanych w ramach Konkursu Warsztatach Sztuki Radiowej.

Główna idea Konkursu utwory może różnić gatunek, ale musi łączyć sztuka, pozwala na przegląd różnorodnych form radiowych, zatem organizatorzy liczą, że będą obserwować zmagania twórców słuchowisk i reportaży, jak i innych form, niemieszczących się w zdefiniowanych gatunkach radiowych. Towarzyszące Konkursowi Warsztaty Sztuki Radiowej będą miejscem, platformą do wymiany doświadczeń, nie tylko z zakresu edukacji medialnej.

Tegoroczny Konkurs Artystycznych Form Radiowych i Warsztaty Sztuki Radiowej Akademicki Grand PiK” odbędą się od 6 do 9 czerwca w Toruniu, w sali kinowej Centrum Sztuki Współczesnej, uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 9 czerwca w Teatrze Horzycy.

Termin zgłaszania prac do Konkursu i udziału w Warsztatach ustalono na 25 kwietnia 2022 r.

Terminarz działań:
1.
Kartę zgłoszenia uczestnictwa w Warsztatach należy przesłać na adres: grandpik@radiopik.pl do 25.04.2022.
2.
Informacje o zgłaszanym utworze należy wypełnić na: form.grandpik.pl do 9.05.2022.
3.
Utwór w formacie wav i mp3, wraz z kartą zgłoszenia (formularz jak w punkcie 1) utworu do Konkursu, należy przesłać poprzez platformę WeTransfer do 9.05..2022

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszenia

Wszelkie zapytania dotyczące Konkursu można kierować do Doroty Gruszki Kierownika Biura Organizacji i Zarządzania, tel. 600 226 687, dorotagruszka@radiopik.pl.

0