Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ 2022

Szanowni Państwo,

po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego powraca do organizacji Gali Absolwentów. Do udziału w uroczystości chcielibyśmy zaprosić absolwentów studiów II stopnia, którzy obronili swoje prace magisterskie w roku akademickim 2019/2020 oraz 2020/2021.

Tegoroczna Gala Absolwentów planowana jest 25 czerwca (sobota) o godz. 13.00. Jeżeli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu w wydzielonej przestrzeni przed budynkiem Wydziału Filologicznego UŁ (ul. Pomorska 171/173). W trosce o komfort uczestników Gali w przypadku niesprzyjającej pogody impreza zostanie przeniesiona do Auli A1 w gmachu naszego Wydziału.

W ramach wydarzenia przewidziane jest uroczyste wręczenie dyplomów zarejestrowanym na wydarzenie absolwentom oraz liczne atrakcje towarzyszące.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.  Zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w Gali. Rejestracja będzie prowadzona do 31 maja.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy również o dopełnienie wszelkich formalności w dziekanacie i dostarczenie do 10 czerwca oryginału dyplomu w twardej oprawie (okładce), który zostanie uroczyście wręczony podczas Gali.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne wypożyczenie togi na czas uroczystości, biret akademicki z wyhaftowaną nazwą Wydziału, który absolwenci otrzymują na własność, a także skromny poczęstunek (lampka szampana + przekąski) po zakończeniu Gali.

Organizatorzy postarają się o obecność profesjonalnego fotografa, który będzie wykonywał zdjęcia podczas wręczania dyplomów oraz w czasie zbiorowego podrzucenia biretów. Będzie również istniała możliwość wykonania pamiątkowej fotografii (indywidualnej, ze znajomymi lub z rodziną) w todze na tle wydziałowej ścianki.

Do udziału w Gali zapraszamy naszych absolwentów wraz z ich rodzinami i przyjaciółmi. Zapewniamy nie tylko możliwość uroczystego odbioru dyplomu z rąk Dziekana Wydziału, ale także miłą atmosferę, okazję do spotkania ze znajomymi i niepowtarzalną szansę uwiecznienia swojego wizerunku w todze.

Chcielibyśmy, aby ten dzień stał się dniem szczególnym dla absolwentów Wydziału Filologicznego, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w tej wyjątkowej uroczystości!

✍️ Formularz rejestracyjny
📄 Informacja o przetwarzaniu danych dla osób dokonujących rejestracji na Galę Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ 2022 poprzez formularz internetowy