Quiz z wiedzy o Włoszech

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, wykładowców i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego do wzięcia udziału w quizie z wiedzy o Włoszech! Konkurs organizowany jest w ramach obchodów 10-lecia SKN ItaliAMO działającego przy Zakładzie Italianistyki UŁ, a oprócz świetnej zabawy na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Quiz odbędzie się za pośrednictwem MS Forms i będzie otwarty dla wszystkich zainteresowanych, którzy posiadają adresy mailowe w domenie uniwersyteckiej. Przygotowaliśmy pulę kilkudziesięciu pytań z rozmaitych dziedzin: historia, film, turystyka, geografia, kuchnia – wszystko to związane z Italią!

Konkurs odbędzie się 26 kwietnia 2022 roku (wtorek) w godzinach 8:00-23:59. Odpowiedni link pojawi się na naszych kanałach informacyjnych tuż przed startem (Zakład Italianistyki UŁ, Fanpage FB SKN ItaliAMO).

Serdecznie zapraszamy!