Dołącz do redakcji Gazety Festiwalowej TUPOT

W terminie 9-15 maja 2022 roku odbędzie się tegoroczny Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi, podczas którego, jak co roku, Studenckie Koło Naukowe Teatrologów będzie wydawać Gazetę Festiwalową TUPOT oraz prowadzi Klub Festiwalowy. Właśnie trwa nabór do tegorocznej redakcji gazety, do której także Ty możesz dołączyć! Szukamy przede wszystkim osób lubiących teatr, chcących pisać teksty do gazety i prowadzić rozmowy z aktorami w Klubie Festiwalowym, który co wieczór transmitowany jest na oficjalnym Facebooku Festiwalu.

Jakie mogą być Twoje zadania?
– pisanie recenzji,
– prowadzenie i moderacja dyskusji,
– skład i graficzne opracowanie gazety,
– publikacja artykułów na blogu.

Co oferujemy w zamian?
– przede wszystkim okazję do nabycia doświadczenia, którego nie da się zdobyć inaczej niż w praktyce,
– darmowe wejściówki na recenzowane spektakle,
– publikacje w papierowym wydaniu gazety, które są punktowane przy ubieganiu się do Stypendium Rektora UŁ,
– warsztaty, podczas których nauczymy jak recenzje pisać (odbędą się 28 kwietnia i 5 maja o 18:30).

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Skontaktuj się ze Studenckim Kołem Naukowym Teatrologów na Facebooku, mailowo: kolo.teatrologow.lodz@filologia.uni.lodz.pl albo przyjdź na spotkanie (czwartek, godz. 18:30, sala -12).