Konferencja „Schriftsteller in Exil und Innerer Emigration. Widerstandspotentiale und Wirkungschancen ihrer Werke”

W dniach 17-19.11.2017 r. odbędzie się organizowana przez Instytut Filologii Germańskiej międzynarodowa konferencja naukowa Schriftsteller in Exil und Innerer Emigration. Widerstandspotentiale und Wirkungschancen ihrer Werke.

Współorganizatorami konferencji są Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Międzynarodowe Towarzystwo im. Ernsta Wiecherta (Internationale Ernst-Wiechert-Gesellschaft), Arbeitsstelle Holocaustliteratur na Uniwersytecie im. Justusa Liebiga w Giessen, Arbeitsstelle Katholizismus- und Widerstandsforschung na Uniwersytecie Vechta oraz Wydział Humanistyczny na Uniwersytecie im. Immanuela Kanta w Kaliningradzie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Wiadomość wygasa dnia: 2017-11-20