Pełnomocnicy Dziekana Wydziału Filologicznego

    Ds. programu Erasmus i innych programów wymiany studenckiej

    prof. Karolina Prykowska-Michalak
    karolina.prykowska@uni.lodz.pl

    dr Monika Kopytowska
    monika.kopytowska@uni.lodz.pl

    dr Marcin Michoń
    marcin.michon@uni.lodz.pl

      Ds. współpracy z biznesem i pracodawcami

      dr Agnieszka Stawikowska-Marcinkowska
      agnieszka.stawikowska@uni.lodz.pl

        Ds. kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela

        dr Weronika Szubko-Sitarek
        weronika.szubko@uni.lodz.pl

          Ds. praktyk pedagogicznych

          prof. Jolanta Fiszbak
          jolanta.fiszbak@uni.lodz.pl

            Ds. praktyk zawodowych

            dr Zbigniew Gruszka
            zbigniew.gruszka@uni.lodz.pl

              Ds. e-learningu

              mgr Marek Molenda
              marek.molenda@uni.lodz.pl

                Ds. osób z niepełnosprawnościami

                dr Katarzyna Ojrzyńska
                katarzyna.ojrzynska@uni.lodz.pl

                  Ds. przeprowadzania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego

                  dr Michalina Biernacka
                  michalina.biernacka@uni.lodz.pl

                  dr Iwona Dembowska-Wosik
                  iwona.dembowska-wosik@uni.lodz.pl@uni.lodz.pl