Konsultacje

PRACOWNICY POKÓJ E-MAIL TERMINY KONSULTACJI  W SESJI LETNIEJ 2021/2022
dr hab. Ewa Szkudlarek-Śmiechowicz, prof. UŁ
Kierownik Zakładu Współczesnego Języka Polskiego
3.80 ewa.smiechowicz@uni.lodz.pl 27 VI (poniedziałek) 10:00-11:00
4 VII (poniedziałek) 10:00-11:30
dr hab. Beata Burska-Ratajczyk 3.78 beata.burska@uni.lodz.pl

dr hab. Katarzyna Jachimowska, prof. UŁ
3.81 katarzyna.jachimowska@uni.lodz.pl
dr hab. Agnieszka Wierzbicka, prof. UŁ
3.78 agnieszka.wierzbicka@uni.lodz.pl poniedziałki 20 VI, 27 VI, 4 VII 15:00-16:30
dr Katarzyna Burska 3.80 katarzyna.burska@uni.lodz.pl 21 VI (wtorek) 14:30-16:00
29 VI (środa) 10:00-11:30
8 VII (piątek) 10:00-11:30
dr Bartłomiej Cieśla 3.81 bartlomiej.ciesla@uni.lodz.pl 20 VI (poniedziałek) 11:00-12:00
29 VI (środa) 15:00-16:00
4 VII (poniedziałek) 11:00-12:00
dr Elwira Olejniczak 3.79 elwira.olejniczak@uni.lodz.pl urlop
dr Izabela Różycka 3.78 izabela.rozycka@uni.lodz.pl wtorki 12:00-14:00 (stacjonarnie)
czwartki (oprócz 16 VI) 17:00-19:00 (online)
17 VI (piątek) 17:00-19:00 (online)
dr Katarzyna Sitkowska 3.79 katarzyna.sitkowska@uni.lodz.pl urlop
dr Anna Sokół-Klein 3.79 anna.klein@uni.lodz.pl 23 VI (czwartek) 10:00-12:00
29 VI (środa) 10:45-12:45
7 VII (czwartek) 10:00-12:00
mgr Beata Kacperska 3.79 beata.kacperska@uni.lodz.pl 21 VI (wtorek) 10:00-11:00
30 VI (czwartek) 10:00-11:00
mgr Aleksandra Kujawiak 3.79 aleksandra.kujawiak@uni.lodz.pl 29 VI (środa) 10:00-11:00
6 VII (środa) 10:00-11:30