Komunikat w sprawie II tury wyborów do Rady Wydziału w grupie doktorantów

13.07.2020 roku między 10:00 a 15:00 odbyło się głosowanie przez platformę USOS na przedstawiciela lub przedstawicielkę społeczności
doktorantów w Radzie Wydziału Filologicznego.

Z powodu zbyt niskiej frekwencji (wymagana to 25%, faktyczna wyniosła 9,73%) zarządzona została druga tura niniejszych wyborów. Tak jak poprzednio w wyborach kandydują: Roman Sacharov oraz Maria Migodzińska.

Druga tura odbędzie się 16.07.2020 w godzinach 10:00-15:00, również przez platformę USOS. Zachęcamy do głosowania wszystkich uprawnionych doktorantów.

Czytaj dalej →
0

Zgłoszenia do Rady Wydziału – apel Pani Dziekan prof. Joanny Jabłkowskiej do wszystkich studentów

Szanowni Państwo, Studentki i Studenci Wydziału Filologicznego UŁ,

zwracam się do Państwa z prośbą o rozważenie swojego indywidualnego kandydowania w wyborach na przedstawicieli studentów i doktorantów w składzie naszej Rady Wydziału w kadencji rozpoczynającej się w 2020/21. Bardzo nam zależy na obecności Państwa w tej ważnej strukturze, decydującej o najważniejszych sprawach Wydziału.

Zgłoszenia swojej własnej kandydatury przekazywane są drogą mailową do dn. 4 lipca 2020 do godz. 8:00 na adres: ukwss@unilodz.eu, zgodnie z zapisami komunikatu ...

Czytaj dalej →
0

Komunikat UKWSS UŁ nr 1 – wybory do Rad Wydziałów UŁ w grupie studentów

Szanowni Państwo,

Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UŁ przyjęła terminarz wyborów do Rad Wydziałów UŁ w grupie studentów Uniwersytetu Łódzkiego na kadencję 2020-2024. Wybory przeprowadzone zostaną z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej – modułu wyborów systemu USOS UŁ. Głosowania w grupie studentów wszystkich Wydziałów UŁ odbędą się w dniu 9 lipca 2020 r. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kandydaci studenci, posiadający bierne prawo wyborcze, mogą zgłaszać swoje kandydatury tylko samodzielnie, drogą elektroniczną, poprzez wysłanie ...

Czytaj dalej →
0

Wybory do Rady Wydziału w gronie doktorantów

Szanowni Państwo,

przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące wyborów przedstawicieli doktorantów (1 mandat) do Rady Wydziału Filologicznego UŁ:

– do 6 lipca przyjmowane będą zgłoszenia mailowe kandydatów (na adres sdfilolog@gmail.com)
– 11 lipca zebrane dane zostaną wysłane do Centrum Informatycznego
– 13 lipca odbędą się wybory (w godzinach 10:00 – 15:00)

Czytaj dalej →
0
Page 1 of 2 12