Jubileuszowy bieg na 75-lecie Uniwersytetu Łódzkiego już w czerwcu!

W niedzielę, 27 czerwca br., na terenie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego UŁ w Łodzi przy ul. Rogowskiej 26, odbędzie się Jubileuszowy Bieg na 75-lecie Uniwersytetu Łódzkiego. Zapraszamy studentów oraz pracowników naszej Uczelni.

Wydarzenie zaplanowano w formie pikniku rodzinnego skierowanego do wszystkich członków społeczności akademickiej, tj. pracowników naukowych, administracyjnych, studentów oraz dzieci pracowników UŁ. Maksymalna liczba wszystkich osób, które mogą wziąć udział w zawodach wynosi 300 – w tym 250 osób dorosłych i 50 dzieci. Dla pracowników i studentów UŁ przewidziano bieg główny na dystansie 5 km, dla dzieci pracowników UŁ – bieg na dystansie ok. 1 km. 

 

W ramach organizacji zawodów oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet startowy zawierający okolicznościową koszulkę biegową i medal dla każdego uczestnika 
  • Puchary za trzy pierwsze miejsca w kategorii open, studentów i pracowników w podziale na płeć 
  • Profesjonalny pomiar czasu na oznakowanej trasie 
  • Loterię fantową i inne atrakcje dla dzieci  
  • Catering 

Serdecznie zapraszamy do udziału oraz do zapoznania się z regulaminem biegu.  

Zapisy

Osoby, które nie posiadają jeszcze konta na stronie www.zapisy.inessport.pl muszą najpierw dokonać Rejestracji na ww. stronie, następnie zalogować się na utworzone konto i wypełnić formularz.
Rodzic zgłaszający dziecko do biegu musi posiadać konto na stronie www.zapisy.inessport.pl oraz w zakładce „moje konto” dodać dane dziecka (dzieci), które będzie zgłaszał do biegu.

Przypominamy także o odbywających się cotygodniowych treningach biegowych dla pracowników UŁ prowadzonych  przez dr. Piotra Kędzię z Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ. To doskonała okazja, aby przygotować się do zawodów pod okiem profesjonalnego trenera, olimpijczyka z Pekinu i Aten. Treningi odbywają się w czwartki o godz. 17:30 w Parku 3 Maja lub na Zdrowiu – szczegóły dotyczące miejsca przekazywane są za pośrednictwem grupy FB Biegacze UŁ. 

Zarówno treningi biegowe jak i Jubileuszowy Bieg na 75-lecie Uniwersytetu Łódzkiego realizowane są w ramach projektu pt. „Uwolnij Energię!” finansowanego z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki. 

0