Otwarty nabór do Programu wymiany osobowej dla studentów

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) otwiera nabór w ramach współpracy bilateralnej 2022/2023.

W ramach Programu wymiany osobowej studentów można zrealizować wymianę akademicką w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z m.in. następującymi krajami: Bułgaria, Chiny, Czechy, Egipt, Grecja, Japonia, Kazachstan, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry, Wietnam. Zachęcamy do korzystania z krótszych lub dłuższych wyjazdów w zależności od zapisów w umowie. Celem programu jest nawiązanie jak też pogłębienie współpracy akademickiej, odbycie studiów częściowych czy nauka języka.

Więcej informacji dla studentów:https://nawa.gov.pl/wspolpraca-i-wymiana-miedzynarodowa/program-wymiany-osobowej-studentow-i-naukowcow-w-ramach-wspolpracy-bilateralnej/edycja-2021/studenci-2021

Zachęcamy do składania aplikacji.

Nabór wniosków (wyłącznie drogą elektroniczną) trwa do 20 grudnia 2021 r., godz. 15:00 czasu polskiego.

Wiadomość wygasa dnia: 2021-12-21