Profesjonalne szkolenia dla studentów – ankieta Biura Karier UŁ

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

w nowym roku akademickim wraz z Biurem Karier UŁ rozpoczęliśmy prace nad specjalną ofertą dla Was – pakietem profesjonalnych szkoleń, rozwijających umiejętności i kompetencje szczególnie cenione na rynku pracy (m.in. zarządzanie projektami, social media marketing, grafika komputerowa etc).

Planowane szkolenia z pewnością poszerzą Waszą wiedzę akademicką zwiększając szanse na znalezienie wymarzonej pracy lub prowadzenie własnego biznesu.

Szczegóły:

• szkolenia obejmą studentów studiów dziennych (studia I stopnia – 2 i 3 rok, studia II stopnia);
  • realizacja szkoleń: kwiecień 2022 – wrzesień 2023,
  • wszystkie szkolenia zakończone certyfikatem lub zaświadczeniem
  • warunki udziału: jedna osoba może wziąć udział w jednym szkoleniu

W przygotowanej dla Was krótkiej ankiecie potrzeb szkoleniowych (link poniżej), wybierzcie obszary, które interesują Was najbardziej. Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli zaproponować Wam szkolenia, których oczekujecie najbardziej. Ankieta będzie aktywna przez najbliższe 7 dni.

Link do ankiety