XX Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

Wykład nt. twórczości Stanisława Lema, prelekcja o najważniejszych wynalazkach i wynalazcach z krajów bałkańskich, a także tajniki warsztatu dziennikarskiego i wiele innych atrakcji. 18 października rozpoczyna się XX Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzeń naukowych, kulturalnych i artystycznych przygotowanych przez łódzkie uczelnie wyższe oraz inne instytucje naukowe i kulturalne dostępny jest  na stronie www.program.festiwal.lodz.pl.

W imprezie czynny udział wezmą również pracownicy naukowi Wydziału Filologicznego UŁ. Z ofertą wydziałowych aktywności przygotowanych w ramach festiwalu można zapoznać się w tym miejscu.

Zachęcamy nauczycieli, uczniów i wszystkich innych zainteresowanych do udziału w imprezie i rejestracji na poszczególne wydarzenia.