Łódź otwarta i przyjazna obywatelom Ukrainy

14 czerwca, w godzinach 15:00-18:00, na Wydziale Filologicznym odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach projektu Otwarta Łódź.

Wydarzenie jest skierowane do osób z Ukrainy, które przebywają w Polsce. Wystąpią na nim eksperci i urzędnicy, którzy przestawią różne zagadnienia związane z opieką społeczną, służbą zdrowia oraz edukacją w Polsce.

Plan wydarzenia – 14 czerwca

Następne spotkania przygotowane dla obywateli Ukrainy odbędą się 22 czerwca (Wydział Filologiczny) i 24 czerwca (Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny).

Plan wydarzenia – 22 czerwca

Plan wydarzenia – 24 czerwca

Wstęp wolny. Wszystkie wystąpienia będą tłumaczone na język ukraiński.

Projekt pn. „Otwarta Łódź” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju nr POWR.03.01.00-IP.08-00-3MU/18, na podstawie umowy nr POWR.03.01.00-00-T155/18 z dnia 21.02.2019 r

14 червня з 15:00 до 18:00 на філологічному факультеті відбудеться інформаційна зустріч.

Захід для людей з України, які перебувають у Польщі. Експерти та чиновники презентуватимуть різноманітні питання, пов’язані із соціальним забезпеченням, охороною здоров’я та освітою в Польщі.

Порядок денний – 14 червня

Наступні зустрічі для громадян України відбудуться 22 червня (філологічний факультет) та 24 червня (економіко-соціологічний факультет).

Вхід вільний. Усі презентації будуть перекладені українською мовою.

Порядок денний – 22 червня

Порядок денний – 24 червня