Ponowne wybory do Rady Wydziału Filii UŁ i do Senatu UŁ na ośmiu wydziałach

W dniu 26 kwietnia br. powtórzone zostaną głosowania w wyborach do Rady Wydziału Filii UŁ w Tomaszowie Mazowieckim UŁ oraz do Senatu UŁ na ośmiu Wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego.

W dniu 22 kwietnia 2024 roku Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Studentów Uniwersytetu Łódzkiego podjęła uchwałę w sprawie unieważnienia głosowań przeprowadzonych w dniu 19 kwietnia br. w wyborach na kadencję 2024-2028 w grupie studentów do Rady Wydziału Filii UŁ i Senatu UŁ na ośmiu wydziałach UŁ.

Podczas głosowań okazało się, że w części formularzy wystąpiła wada techniczna, przez którą głosowania muszą zostać powtórzone. Sprawa dotyczy wyborów do Rady Wydziału Filii UŁ w Tomaszowie Mazowieckim UŁ oraz do Senatu UŁ na Wydziałach:

• Biologii i Ochrony Środowiska
  • Chemii
  • Fizyki i Informatyki Stosowanej
  • Nauk Geograficznych
  • Nauk o Wychowaniu
  • Filologicznym
  • Matematyki i Informatyki
  • Filii UŁ w Tomaszowie Mazowieckim.

Ponownie głosowanie w wyborach w grupie studentów na kadencję 2024-2028 do Rady Wydziału Filii UŁ w Tomaszowie Mazowieckim UŁ oraz do Senatu UŁ na ośmiu wskazanych wyżej wydziałach UŁ odbędzie się w dniu 26 kwietnia w godzinach od 8:00 do 18:00.

Wybory przeprowadzone zostaną z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej – modułu wyborów systemu USOSweb znajdującego się w zakładce „DLA WSZYSTKICH” po zalogowaniu się do USOSweb

Wszelkie pytania i wątpliwości kierować należy na adres: ukwss@uni.lodz.pl.

Pełna treść komunikatu dostępna jest tutaj

Materiał: Centrum Obsługi Spraw Społecznych i Socjalnych Studentów i Doktorantów UŁ
Redakcja: Centrum Komunikacji i PR UŁ
Zdjęcie: Bartosz Kałużny, Centrum Komunikacji i PR UŁ