Staże nie z tej Ziemi – ruszył nabór do największego programu stażowego

Ruszyła rekrutacja do największego programu stażowego pod hasłem „STAŻE nie z tej ZIEMI” w ramach akcji Młodzi w Łodzi. Wszystkie staże są płatne od minimum 4300 zł brutto za miesiąc. Aplikacje można przesyłać do 26 kwietnia 2024 roku.

Rekrutacja skierowana jest do osób studiujących, jak również do absolwentów i absolwentek (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) ze wszystkich łódzkich uczelni. Program obejmuje bogatą ofertę dobrze płatnych staży w 60 najlepszych łódzkich firmach, oferujących przyjęcie 350 stażystów.

Profil branżowy firm oraz działów, do których mogą zaaplikować studenci, jest bardzo zróżnicowany. Są to branże: IT, R&D, BPO/SSC, doradcza, medyczna, farmaceutyczna, drogeryjna, produkcyjna, automotive, logistyczna, budowlana, bankowa, finansowa, księgowa, administracyjna, edukacyjna czy marketingowa.

Wszystkie staże w projekcie są płatne od minimum 4300 zł brutto za miesiąc.

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że większość firm współpracujących w programie nawiązuje z wybranymi osobami dalszą współpracę po zakończonym stażu. Podczas 13 edycji projektu łódzcy pracodawcy zatrudnili ponad 2 400 łódzkich studentów i absolwentów.

Aplikuj!

Rekrutacja trwa do 26 kwietnia br. Aplikować można poprzez stronę www.praktyki.lodz.pl. Stażyści zostaną wyłonieni w czerwcu, a staże realizowane będą od czerwca do września br.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach: www.praktyki.lodz.pl, Młodzi w Łodzi i Facebooku „Młodzi w Łodzi”.

logo programu Staże nie z tej Ziemi

Materiał: Urząd Miasta Łodzi