Virtual International Programme (VIP) – oferta kursów na semester zimowy

Uniwersytet w Gessen zaprasza do rejestracji na kursy w semestrze zimowym 2024/25 zaplanowane w ramach Virtual International Programme (VIP). Rejestracja potrwa do końca lipca.

VIP

Program VIP oferuje możliwość uczestnictwa od 1 do 6 kursów online z różnych dziedzin, dostępnych na wszystkich 11 wydziałach Uniwersytetu w Gessen (JLU). Jest to doskonała okazja do wzbogacenia swojego wykształcenia na macierzystej uczelni poprzez dodatkowe kursy oferowane przez JLU.

Pełna lista dostępnych kursów oraz szczegółowe informacje dotyczące procesu aplikacyjnego znajdują się tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w kursach mogą wziąć udział w sesjach informacyjnych „Question Time for Applicants”. Najbliższa odbędzie się 25 lipca o godzinie 9:00 na platformie Zoom (kliknij tutaj, aby dołączyć).