Absolwenci

Pisarze, dziennikarze, tłumacze, nauczyciele, logopedzi, pracownicy planu filmowego czy też międzynarodowych korporacji... Możliwości po studiach na Wydziale Filologicznym jest naprawdę wiele!

Na tej podstronie przybliżamy historie osób, które opuściły mury naszej uczelni, a teraz spełniają się w życiu zawodowym. Jak wyglądały ich pierwsze kroki na rynku pracy? Czym się dziś zajmują? Co najlepiej wspominają ze studenckich czasów? Zachęcamy do lektury naszych rozmów z absolwentami.

Aby przejść do wywiadu, kliknij zdjęcie profilowe naszego rozmówcy.

NASI ABSOLWENCI

OPOWIEDZ NAM SWOJĄ HISTORIĘ

Jesteś absolwentem Wydziału Filologicznego UŁ? Twoja praca jest związana z ukończonym kierunkiem studiów i sprawia Ci przyjemność? Opowiedz nam o tym, czym zajmujesz się w życiu i jak wspominasz studenckie czasy! Najciekawsze historie przedstawimy w STREFIE ABSOLWENTA na naszej stronie internetowej.